KRO-radioman Vincent van Engelen (77) overleden

Leestijd: < 1 minuut

Dinsdag 11 februari 2025 – 00:25 uur – Bron: Redactie Varia/KRO-NCRV – Beeld: Wil van der Velde

-Hilversum- Radiomaker- en voice-over Vincent van Engelen is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt KRO-NCRV, maandagavond.

Van Engelen maakte in de jaren zeventig voor de KRO op Hilversum 3 programma’s als De Vincent van EngelenshowDes Engels en K-Rock. Ook was hij vanaf de start van de nachtuitzendingen in 1973 ’s nachts te horen. Hij was ook voor de KRO vaak voice-over, o.a. in reclames voor de omroepbladen Mikro-Gids en Studio en tal van tv-programma’s.

Later vertrok hij naar de NOS en NPS en deed hij onder meer liveverslag vanaf het North Sea Jazz Festival. Een aantal jaren presenteerde hij ook programma’s op radio 4.

Oud KRO-hilversum 3 deejay en omroeper Edvard Niessing (tegenwoordig o.a. nieuwslezer op MariaBode.nl) deelt „het droevige nieuws” van het overlijden van zijn oud-collega bij de KRO. „Hij verhuisde jaren geleden naar Hongarije, dus alleen via Facebook hadden we nog contact. Maar wat een dierbare herinneringen aan vooral een mooie Hilversum 3-tijd. Wat een verdrietige dag is dit,” aldus Edvard Niessing.