Leestijd: < 1minuut
ASTEN-HEUSDEN – Na twee jaar keren de Poolse vieringen in de Heilige Antoniuskerk in Asten-Heusden terug. Pastoor Krzystof Obiedzinski gaat voorlopig om de twee weken weer vieringen voor. ,,De behoefte aan deze vieringen bij de Poolse arbeidsmigranten was en bleef groot.”
Vooralsnog worden iedere twee weken vieringen gehouden, te beginnen vanaf zaterdag 1 december om 17.00 uur. Als blijkt dat de vieringen aanslaan en er behoefte aan is, wordt overgestapt naar wekelijkse vieringen in de Heilige Antoniuskerk die is omgedoopt tot ‘belevingskerk’.
De eerste paus die echt met aantal onverdraagzame tradities durfde te breken, de kerk verbond met de armen en katholieken aanmoedigde de klimaatcrisis serieus te nemen. En een paus die vond dat Oekraïne de agressor Poetin tegemoet moest komen. Rust in vrede.Tweede kamerlid D66 Jan Paternotte