Leestijd: < 1minuut
-ROME/SEOUL- (FIDES) Het aantal Rooms-Katholieken in Zuid-Korea is de afgelopen 20 jaar sterk gestegen. Volgens het instituut Koreaans Katholiek Pastoraat is het aantal Koreaanse gelovigen gestegen, tussen 1999-2018, van 3,9 naar 5,8 miljoen.
Dat betekent een stijging van bijna 50 procent, aldus persagentschap Fides in Rome. Maar er is ook reden tot zorg , de Kerkgang daalde in dezelfde periode van 29,5 naar 18,3 procent. Rooms Katholieken vormen 11 procent van de totale bevolking.
Foto kop: Hollandse windmolens in Korea voor de zoutwinning
De moord op de Palestijnse journalist Anas al-Sharif staat niet op zichzelf. Een voor een vermoordt Israël alle journalisten in Gaza, zodat er niemand meer is die de gruwelijke misdaden die het pleegt op de Palestijnen kan vastleggen en verslaan.Actiegroep The Rights Forum